Võrratu võrkpall 09. november Piret Pärn

Veel enne koolivaheaja algust, oktoobrikuus, kui viirus veel nii kurjalt ja kärmelt ei levinud, käis Orava Kooli võistkond Võrus koolinoorte segavõrkpalli võistlustel.

Võistkond oli koosseisus Sanda Asu, Andry Suurmann, Karolina Rätsepp, Kertu Rätsepp, Mirell Abel, Gerd Kerge, Rait Oper ja Rain Oper.

Õpilased valmistas võistlusteks ette õpetaja Sirli Hanni.

Võistlus peeti kahes alagrupis seitsme kooli osalusel. Orava Kooli võistkond saavutas sellel turniiril kuuenda koha ning jäi rahule eelkõige just võistlemiskogemusega, kuna seda viimast on just viimastel aastatel vähe olnud.

Õpetaja Sirli sõnutsi oli tema kui õpetaja jaoks südantsoojendav, kuidas võistkond tervikuna mängis, kogemusi kogus ning ka kokku mängima harjus. Õpetaja Sirli hinnangul on koolispordis edutoojaks just järjepidev ja mitmekülgne tegevus, mis lõpuks aina kõrgemale kanda võib. Õpetaja loodab, et õpilased said sportliku enesearendamise vajaduse ning kuhjaga uusi kogemusi.

Ennast ja teisi leiab Võrumaa Spordiliidu kodulehelt aadressil:

Orava Kool tänab julgeid võistlejaid ja nende juhendajat õpetaja Sirlit!

Õpilased valmistas võistlusteks ette õpetaja Sirli Hanni.

Ennast ja teisi leiab Võrumaa Spordiliidu kodulehelt aadressil:

Orava Kool tänab julgeid võistlejaid ja nende juhendajat õpetaja Sirlit!