Võro keele nätäl 14. november

Iispävä 6. märdikuul tetti vallalõ võro keele nätäl.

Iispäävä ja tõsõpäävä saiva latsõ pitä aardõjahti.

Kolmapäävä lugõsi oppaja Kadri lugõmispesäh väikumbilõ latsilõ võrokiilsit juttõ.

Riidi pidäsimi märdipäivä. Ni latsiaia ku kooli latsõ lauli, loiva ja tandse. Küläh oll Uguri Kadri Võro Instituudist, kiä kõnõl üte jutu uma ümbre pantu raamadust "Unõ-Mati häüsäjutu". Kuldvillaku mänguh sai pruuvi uma võro keele mõistmist. Kõik nädäli joosul üteh tennü latsõ saiva kingitüses võrokiilse  raamadu.

Iispävä 6. märdikuul tetti vallalõ võro keele nätäl.

Iispäävä ja tõsõpäävä saiva latsõ pitä aardõjahti.