TÖÖPAKKUMINE 22. oktoober Piret Pärn

Orava Kool võtab talveperioodiks tööle hooajatöölise. Tööülesandeks lume- ja libedustõrje Orava Kooli territooriumil. Tööaeg vastavalt vajadusele.

Tööülesanded:
Orava koolihoone (koolimaja, lasteaed, võimla) välistreppide ja kõnniteede lumest puhastamine kohtadest, kust traktor ei ole lükanud.
Prügikonteineri ümbruse lumest puhastamine.
Vajadusel libedusetõrje tegemine treppidel ja kõnniteel.
Põhitrepid (koolimaja peatrepp ja lasteaia trepp) ja kõnnitee maja ees peavad olema puhtad hiljemalt 7.15, ülejäänud hiljemalt 8.30.
Töötaja peab igapäevaselt arvet töötatud tundide kohta ja esitab eelneva kuu töötunnid haldusjuhile hiljemalt uue kuu 3. kuupäevaks.

Töötasu vastavalt töötatud tundide arvule.

Avaldused esitada 31. oktoobriks aadressil kool@orava.ee.
Info tel 53338516 või kool@orava.ee

Tööülesanded:
Prügikonteineri ümbruse lumest puhastamine.
Vajadusel libedusetõrje tegemine treppidel ja kõnniteel.

Töötasu vastavalt töötatud tundide arvule.

Avaldused esitada 31. oktoobriks aadressil kool@orava.ee.
Info tel 53338516 või kool@orava.ee