Tööaeg augustis 04. august Piret Pärn

Orava koolimaja on alates 5. augustist kodanike teenindamiseks avatud kell 11.00-14.00.

Muul ajal majja tulles palub kool kohtumise enne kokku leppida selle inimese e-posti aadressil, kellega kohtuda soovitakse.

Alates 02. augustist on ametis Orava  Kooli haldusjuht Stelle Antonis (ametitelefon 5300 0639 ja e-posti aadress oravahaldus@gmail.com).

Alates 16. augustist alustab tööd juhiabi.

Õpetajad tulevad tööle 18. augustil, uued õpetajad ja huvijuht 24. augustil.

Lasteaiarühm töötab tavapärase korraldusega 2. augustist 2021.

Õppekorraldusliku teabe uue õppeaasta kohta avaldame augustikuu teisel poolel. Õppeaasta avaaktus on 1. septembril algusega kell 9.00.

Külle Viks

Direktor

Alates 16. augustist alustab tööd juhiabi.

Õpetajad tulevad tööle 18. augustil, uued õpetajad ja huvijuht 24. augustil.

Lasteaiarühm töötab tavapärase korraldusega 2. augustist 2021.

Külle Viks

Direktor