Teatrikülastus Tartus 08. jaanuar Piret Pärn

10.01 kell 8.00 toimub Orava Kooli juurest väljasõit Tartusse Vanemuise teatrisse vaatama etendust "Pähklipureja".

Linna jõudes on kõigepealt aeg söömiseks ja poes käimiseks (oma taskuraha selleks kaasa - koolist seekord midagi kaasa ei võta). Kell 12.00 on etenduse algus Vanemuise suures majas. Peale teatrit alustame sõitu tagasi, Oravale jõuame umbes kella 15.30-16.00 paiku. Etenduse pileti ja sõidu eest maksab kool.

Küsimuste korral võtta ühendust klassijuhatajaga

Küsimuste korral võtta ühendust klassijuhatajaga