Õppekäik Vastseliina Piiskopilinnusesse 24. märts Piret Pärn

18. märtsil tutvusid 5.-9. klassi õpilased Vastseliina ordulinnuses keskaegse eluga. Linnuseemand rääkis pikemalt ihuhädade kergendamise võimalustest lossis, keskaegsest rõivamoest ja erinevatest karistamisviisidest. Palverännumajas valmistasid õpilased vahaküünla, mille sai soovi korral kabelis süüdata. Elevust tekitas õpilaste hulgast rüütli valimine ja tema luuletus südamedaamile (loominguline tegevus fotol).

Foto tegi õpetaja Hele Kroon, õpetaja Ene Säinasti teate edastas

Külle Viks