Mahekokkamas 09. november Piret Pärn

Vahetult enne koolivaheaega toimus Meremäe Koolis mahetoorainest kokkamise võistlus, millel osales ka Orava Kooli esindus.

Meie kooli esindasid Karolina Rätsepp, Sandra Asu, Kersti Glaser ja Mirell Abel.

Retseptid aitas kokku panna koolikokk Tiina Lõhmus ja õpilased valmistas ette õpetaja Helen Atspool.

Võistlusel pidi iga võistkond valmistama mahetoorainest kolm koolitoiduks sobivat rooga (salat, põhiroog ja tervislik magustoit), mis valmisid Meremäe Kooli võimlasse loodud nn pop-up köögisaartel, kus igal võistkonnal oli kasutada oma laud ja elektriahjuga pliit. Toite hindas žürii, kes valis välja ühe salati, ühe põhiroa ja ühe magustoidu, mida soovitatakse koolide menüüdesse. Žürii andis välja ka eripreemiaid, millest Orava Kooli võistkond sai n-ö julguse preemia, kuna võistluspäeval pidid toite valmistama ilma oma juhendaja toeta, kes kahjuks eelmisel päeval haigestus.

Fotomeenutust võistluspäevast saab vaadata siit:

Orava Kool tänab võistlejaid, kooli kokka Tiinat ja õpetaja Helenit!

Fotomeenutust võistluspäevast saab vaadata siit:

Orava Kool tänab võistlejaid, kooli kokka Tiinat ja õpetaja Helenit!