KOOLI KOKKUTULEKU EELINFO 30. märts

Hää vilistlane!

23. septembril 2023 tähistame kooli 150. sünnipäeva vilistlaste kokkutulekuga. Tõenäoliselt on eelolev õppeaasta kooli jaoks viimane põhikoolina, sest õpilaste arv on langenud alla 30. Seega on keeruline ka aktuse kontserdiosa kavandamine. Kui sa oled valmis esinema laulukooris või tantsurühmas või on sul mõni muu hea idee, anna sellest korraldusmeeskonnale teada.

Kontaktisikud on Katariina Keerd Kkeerd@gmail.com, Ene Säinast enesainast@gmail.com ja Kadri Kivit kadrikivit@gmail.com.

Täpsem kokkutuleku ajakava ja info selgub suve hakul.

Hää vilistlane!

Täpsem kokkutuleku ajakava ja info selgub suve hakul.