23.09.2023 KOKKUTULEKU PÄEVAKAVA 06. september

14.30 Hanikases vana koolimaja juures mälestushetk.

HANIKASES PALUME MÄLESTUSHETKEKS AUTOD PARKIDA BUSSIJAAMA PLATSILE.

15.00 Orava koolis registreerimine.

ORAVAL ON KOOLIMAJA ÜMBRUSES PARKIMISKOHTI NAPILT. VÕIMALUSEL PALUN PARKIDA AUTOD VANA KATLAMAJA JUURES KAHEL POOL TEED OLEVATELE ALADELE.

16.00 kontsert-aktus Orava kooli võimlas.

17.30 Orava koolimajas supp, kohvik, pildistamine, klassid avatud lendudele, muuseum. Kutsetega külalistele suupistelaud lasteaia ruumides.

Alates 18.00 Hanikase külakeskus avatud vilistlastele, kohvik, muusikat teeb Ervin Raud.

19.00 Orava Kooli võimlas pidu ansambliga MaMa,  kohvik.

14.30 Hanikases vana koolimaja juures mälestushetk.

HANIKASES PALUME MÄLESTUSHETKEKS AUTOD PARKIDA BUSSIJAAMA PLATSILE.

15.00 Orava koolis registreerimine.

16.00 kontsert-aktus Orava kooli võimlas.

19.00 Orava Kooli võimlas pidu ansambliga MaMa,  kohvik.