Ühe teekonna lõpp 02. juuni Külle Viks

Orava Kooli lasteaiarühma õpetajad hindasid kooliküpseks kolm last, kellele selle aasta lastekaitsepäeval anti välja lõputunnistused. Kooliküpseks sai tore vennaskond: Ainolii, Daniel ja Indrek, kes jätavad maha mõnusa mängulise aja ja lasteaiakaaslased ning hakkavad mööda haridustreppi ronima esimeselt astmelt edasi märksa suuremat iseseisvust nõudva aja – kooliaja suunas.

Teele saadeti see trio rühmakaaslaste laulu, tantsu ja mängu saatel: koos roniti vanaemaga õunapuu otsas, vaadati üle loomaaialoomade elu, prooviti ämbliku moodi võrku punuda, ületati soo ning lihtsalt lauldi-tantsiti just nii, nagu üks lasteaialaps lustima peaks.

Orava Kool ja lastevanemad on tänulikud lõpetajate peamistele teekaaslastele – suur tänu ja sügav kummardus teile õpetaja Rita, õpetaja Lea, õpetaja Katrin, õpetaja Piret ja õpetaja Stelle!

Töö kiidab ju tegijat!

Foto tegi Evelin Loorits.

Külle Viks

Orava Kooli direktor

Töö kiidab ju tegijat!

Foto tegi Evelin Loorits.

Külle Viks

Orava Kooli direktor